Chovatelská stanice Canis Regalis

Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice „Canis Regalis“ zaměřené na chov rhodéských a thajských ridgebacků. Na počátku tu s námi byla Cairo, fenka rhodéského ridgebacka. Ona byla tím hlavním důvodem, proč k založení chovatelské stanice vůbec došlo – díky její kouzelné povaze, oddanosti a krásnému vzhledu jsme plně podlehli plemenu rhodéských ridgebacků a rozhodli se pro založení chovatelské stanice. Dalším přírůstkem byla fenka thajského ridgebacka, Andante, které říkáme Ahria. Nejnovějším přírůstkem jsou štěňátka po Cairušce – Anubis Canis Regalis a B'Elanna Basilissa Canis Regalis.

V naší chovatelské stanici věříme na odchov štěňátek založený na perfektní socializaci, výchově a dostatečné péče. Odmítáme a příčí se nám praktiky, kdy jsou štěňata ponechána svému osudu. Naše štěňátka jsou pod téměř neustálým dozorem, kdy se jim dostává individuálního přístupu, abychom dokázali odhadnout jejich charakter a najít vhodné majitele.

Naši psi jsou částí rodiny a štěňátka u nás vyrůstají obklopeny láskou, péčí a klidnou atmosférou.

Jsme přesvědčeni o důležitosti výcviku pro správný vývoj psů a štěňat a jejich následné začlenění do společnosti. Spolupracujeme se skvělou psí trenérkou, která pomáhá s výcvikem psů i štěňat z naší chovatelské stanice. Rádi zůstáváme v kontaktu s novými majiteli štěňátek, jak jen to je možné.

První vrh štěňátek v naší chovatelské stanici se narodil 1. února 2013. Co máme zprávy, tak tyto Cairuščiny děti se dostaly k těm správným majitelům, kteří se o ně vzorně starají a věnují se jejich výcviku a správnému vývoji. Mnoho z našich štěňat získalo skvělé výsledky v národních i mezinárodních soutěžích.

Druhým vrhem v naší chovatelské stanici byl vrh „A“ Thajských rdigebacků od fenky Andante. Štěňátka se narodila 3. ledna 2014 – 3 holky a 4 kluci. 1 pejsek zůstal v České republice, ostatní štěňátka šla do různých koutů světa.

Aktuální vrh štěňat Rhodéského ridgebacka

Dne 10. června 2014 přivedla Caira na svět 11 krásných štěňátek rhodéského ridgebacka - 6 kluků a 5 holek, z toho tři hnědonosé prcky! Všichni se mají čile k světu. Více fotografií a informací naleznete v sekci Štěňátka.

Pro aktuální dostupnost štěňátek nás prosím kontaktujte nebo si nás přidejte do přátel na Facebooku.